تزریق بوتاکس پیشانی و دور چشم

تزریق بوتاکس پیشانی و دور چشم در رشت

همانطور که در مطلب تزریق بوتاکس به صورت کلی اشاره کردیم . این روش یکی از روش های نوین برای کاهش چین و چروک ناحیه های مختلف بدن مورد استفاده قرار میگیرد.

یکی از اصلی ترین موارد استفاده آن تزریق در ناحیه پیشانی و دور چشم است. در این مطلب از سایت کلینیک زیبایی آرامان قصد معرفی تزریق در این ناحیه را داریم.

این روش که یک درمان غیر تهاجمی و بدون جراحی است با تزریق ماده ای به نام بوتولینوم انجام میشود. از جمله کاربرد های آن میتوان به کاهش چین و چروک های پیشانی و اطراف چشم ، بالا بردن ابرو و رفع خطوط خنده و … اشاره کرد. این روش باعث فلج شدن موقتی عضلات در ناحیه تزریق شده و اثر ان تا ماه ها باقی میماند.

عوارض تزریق بوتاکس در پیشانی و دور چشم

هر ناحیه از بدن ممکن است عوارض خاصی در تزریق بوتاکس داشته باشد. البته این عوارض خفیف و گذرا هستند. برخی از این عوارض عبارتند از :

سردرد خفیف، تغییر شکل ابرو ها ، ورد و کبودی ، افتادگی پلک ها ، خشکی چشم و در موارد محدودی عفونت در ناحیه تزریق

البته به شما پبیشنهاد میکنیم برای کاهش یا حذف این عوارض قبل از تزریق ، با پزشک متخصص در این باره مشورت کرده و در صورت بروز هرگونه عوارضی به وی مراجعه کنید.

ماندگاری بوتاکس پیشانی و دور چشم

همانطور که قبلا اشاره کردیم ماندگاری و اثر بخشی بوتاکس به عوامل مختلف بستگی دارد. عواملی مانند میزان بوتاکس تزریقی ، ناحیه تزریق، سن فرد و نوع بوتاکس و … در این مورد موثر اند.

تزریق بوتاکس دور چشم به دلیل نازک تر بودن پوست آن ناحیه دارای ماندگاری کمتری از سایر نواحی است. به طور کلی میتوان مدت مانگاری این بوتاکس را بین ۳ الی ۴ ماه دانست.

درمان میگرن با تزریق بوتاکس پیشانی

تزریق بوتاکس به برخی نواحی میتواند برای درمان یا کاهش درد های میگرنی موثر باشد.

تزریق به برخی نواحی پیشانی و سر و … تا حدود زیادی در تسکین و درمان درد ها تاثیر گذار است . البته قبل از انجام این روش با پزشک متخصص درباره آن مشورت کرده و باید تحت نظر پزشک تزریق انجام شود.

تزریق بوتاکس پیشانی و دور چشم در رشت

کلینیک زیبایی آرامان یکی از کلینیک های معتبر و شناخته شده در استان گیلان و شهر رشت است که دارای مجوزهای لازم برای تزریق بوتاکس و سایر خدمات زیبایی است. این عمل توسط پزشکان با تجربه و  متخصص  انجام شده و از برترین بوتاکس های موجود استفاده خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان کلینیک به صورت حضوری و تلفنی مشورت گرفته یا از طریق سامانه نوبت دهی کلینیک اقدام به ثبت نوبت خود در سایت نمایید.

برای دریافت مشاوره با شماره ۰۱۳۳۲۳۰ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *